TOULKY KRAJEM

Datum: 11.5.2020

Riegrova a Kamenického stezka u Semil

Vydejte se na zajímavý poznávací výlet do krásného údolí řeky Jizery mezi města Semily a Železný Brod. Na celkem 8,5 km dlouhé poznávací trase uvidíte skutečné přírodní divy, které se utvářely po miliony let a také technické unikáty vytvořené člověkem v minulém století, které dokonale symbiózují s přírodou.

Datum: 24.4.2017 (Aktualizace: 28.9.2018)

Prosečský hřeben

Zalesněný hřeben mezi Libercem a Jabloncem nad Nisou nabízí ideální příležitost pro rodinné i skupinové procházky v přírodě, odpočinek, dobrodružství, objevování tajných zákoutí, pozorování živočichů a krásné výhledy do okolí. To vše v dopravní blízkosti obou měst.

ZPĚT NAHORU

© 2023 SMIDLIB.CZ / • Tvorba a správce webu: Martin Kadaník → smidlib(zavinac)smidlib(tecka)cz - Liberec - Czech Republic • VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA!

Obsah stránek Smidlib.cz je chráněn autorským právem, který se řídí zákonem č. 121/2000 Sb., autorský zákon, v účinném znění!
Bez souhlasu autora obsahu a správce webu je převzetí, kopírování nebo reprodukce jakékoliv části stránek Smidlib.cz (textů, fotografií, videí nebo jiného materiálu) zakázána!
Pokud není uvedeno jinak, autorem obsahu je správce stránek Smidlib.cz.