Datum: 25.6.2017

Železný Brod - Pelechov, budova ZŠ

DVB-T opakovač Multiplexu 1 České televize - 43.k a DVB-T vysílač Reg. multiplexu 10 spol. Profi-Invest a.s.- 51.k. Vysílač patří spol. Profi-Invest a.s. se sídlem v Praze-Motole. Tento vysílač je umístěn na budově základní školy v ulici Pelechovská. Pokud pojedete z centra Železného Brodu po hlavní silnici do kopce směrem na Semily, nachází se těsně u konce Žel. Brodu vpravo. Je odtud pěkný výhled na celé hluboké údolí řeky Jizery. A právě pro jeho dokrytí signálem České televize je tento vysílač určen, protože primární signál z Ještědu tu neodpovídá potřebné kvalitě. Vysílač šíří signál programů České televize, ať už v běžné SD kvalitě v jejím základním multiplexu 1, který opakuje právě z Ještědu, tak jejich HD verzi díky místnímu Reg. multiplexu 10 spol. Profi-Invest a.s., ve kterém je šířen v SD verzi i program ČT:D/ČT art.

Mapa umístění vysílače

Při najetí myši na obrázek se zobrazí konkrétní popisek.
Klikněte na obrázek pro zobrazení v originální velikosti.

ZPĚT NAHORU

© 2009-2018 SMIDLIB.CZ / • Tvorba a správce webu: Martin Kadaník - Liberec - Czech Republic • VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA!

Obsah stránek Smidlib.cz je chráněn autorským právem, který se řídí zákonem č. 121/2000 Sb., autorský zákon, v účinném znění!
Bez souhlasu autora obsahu a správce webu je převzetí, kopírování nebo reprodukce jakékoliv části stránek Smidlib.cz (textů, fotografií, videí nebo jiného materiálu) zakázána!
Pokud není uvedeno jinak, autorem obsahu je správce stránek Smidlib.cz.